Jump to content
PlayStation Forumları
Son haberler
 • PlayStation oyun haberleri forumuna hoşgeldiniz
 • En yeni PlayStation 5 ve PS4 haberleri, oyunları, ipuçları, teknik sorunlar ve çözümleri bu sitede bulabilirsiniz
PSxTR

Gran Turismo 7, PlayStation 5 için yolda

Recommended Posts

Yeni bir PlayStation olur da yeni bir Gran Turismo olmaz mı?

ps5-exclusives-gran-turismo-7.jpg

Muhtemelen 2022'ye anca yetişebilecek olan Gran Turismo 7'yi yeni Dual Sense oyun kontrolcünüzle, 3 boyutlu sesle oynarken adeta aracın içinde hissedeceksiniz kendinizi.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Benzer konular

  • Son yazan: PSxTR
   Kelimenin tam anlamıyla tüm Souls benzeri alt türünü başlatan oyunun çok kanlı bir versiyonunu Bluepoint Games, daha önce PlayStation 3'te üst sıralarda var olan neslinin en önemli oyunlarından birini canlandıran Demon Souls ile görsel bir masterclass sunmaya hazırlanıyor. Zaman kaybetmeye gerek yok. Güneş batıyor!

   Muhtemelen 2021 ortalarında çıkacak bu oyun, yine efsanelerden olacak gibi görünüyor
  • Son yazan: PSxTR
   Godfall'da Aperion harabelerin uçurumunda. Valoryan şövalyelerin sonuncususunuz.

   Oyuncular beş silah sınıfında ustalaşabilir, oyun yoluyla çeşitli Valorplates'in kilidini açabilir, seviye atlayabilir ve yeni beceriler öğrenebilecek ve üç oyunculu PvE çevrimiçi kooperatif oyunu ile yalnız veya arkadaşlarıyla savaşmayı seçebilecekler.
  • Son yazan: PSxTR
   Ruh fırtınasının kapsamı ve ölçeği, daha önce ele aldığımızdan daha büyük. PS5’in çarpıcı grafik sadakatini, akıllara durgunluk veren 3D sesini ve DualSense Denetleyicisini, sizi oyuna daha yakın hale getirmek ve zevk almanız için daha da derin bir duygusal Oddworld deneyimi yaratmak için hikaye anlatımımızı ve sanatsal yeteneklerimizi kullanmayı planlıyoruz.

   Devrimler küçük başlar ve beklenmedik yerlerden inşa edilir. Sen ve Abe başlangıçsınız. Oddworld: Soulstorm'da, bireyin tek başına çözemediği sorunları çözmek için birçoğunun gücünü anlamaya başlayacaksınız. Ve, tipik Oddworld oyunlarında, bu, her zaman Abe oyunlarının temel taşı olan daha komik yıkıcı anlara yol açacaktır.
    
   Lorne Lanning Co-founder & Creative Director
  • Son yazan: PSxTR
   Kena: Bridge of Spirits, keşif ve hızlı savaşlarla zengin büyüleyici bir dünyada geçen, hikayeye dayalı bir aksiyon macerasıdır. Oyuncular, yeteneklerini geliştiren ve çevreyi manipüle etmenin yeni yollarını yaratan Rot adlı küçük ruh arkadaşlarından oluşan bir ekip bulur ve büyütürler. Sony'nin desteği ve PS5'in yeni nesil özellikleri ile çalışmak bize öngördüğümüz kapsayıcı deneyimi genişletme ve oyunun benzersiz oyun mekaniğini kullanma fırsatı verdi.

   Oyunu hayata geçirmek için küresel bir sanatçı ve geliştirici ekibi ile çalışırken bağımsız bir ruh ve tekil vizyonu sürdürmekten gurur duyuyoruz.

   Kena: Bridge of Spirits, yaratıcı hikaye anlatımı arayışımızdan doğan bir tutku projesi ve dünyadaki izleyicilerin de bizim kadar seveceğini umuyoruz. Yakında proje hakkında daha fazla bilgi vermeyi umuyoruz.

   Josh Grier COO, Ember Lab
  • Son yazan: PSxTR
   Blackreef'te gece vakti. Geçerli hedefiniz: Aleksis Dorsey. Neyse ki, kendini “Alfa Kurt” ilan eden, lüks konağında özel bir akşam yemeği partisi düzenliyor - ve Sen onu çökertmeyi amaçlıyorsun. Arkane Lyon’un, bu tatil sezonunda PlayStation 5 için özel olarak piyasaya çıkaracağı yeni sürükleyici birinci şahıs nişancı Deathloop'a hoş geldiniz. Deathloop aynı zamanda PC'de de piyasaya sürülecek.

   Deathloop sizi eşsiz bir problemi olan Colt rolüne sokuyor. Her sabah aynı adada aynı katil akşamdan kalma, aynı adadaki insan avcıları ve aynı parti sahipleri tarafından uyanıyorsunuz. Kendinizi döngüden, adadan ve katliam döngüsünden kurtarmanın tek bir yolu var: O da sekiz kişiyi bu döngüden çıkarmak. Bu neredeyse imkansız olan görevi gece yarısından önce yapmalısın!
   Tekrarlanan her gün, Deathloop'un bulmacasını öğrenmek, uyarlamak ve çözmek için bir fırsattır. Bunu nasıl yapacağınız size kalmış. Her bir döngüyü kendi hızınızda ve istediğiniz sırayla ele alabilirsiniz - uygun gördüğünüz gibi görevlerinizi, hedeflerinizi ve keşiflerinizi seçebilirsiniz. AEON Programında hayatta kalmak ve döngüyü yok etmek için kendinizi çeşitli yıkıcı silahlar ve doğaüstü yeteneklerle donatın. Her gün elde ettiğiniz bilgiyi, hain arka sokaklarda ve Blackreef'in gizli merdivenlerinde gezinirken farklı yollar ve oyun stilleri denemek için alın. Adanın iç işleyişine dair ipuçlarını derlerken ayak parmaklarınızın üzerinde durun, stratejilerinizi yeniden çalışın ve ileriye doğru itin. Unutmayın: İlk başta başaramazsanız… ölün, tekrar ölün.
×
×
 • Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.