Jump to content
PlayStation Forumları
Son haberler
 • PlayStation oyun haberleri forumuna hoşgeldiniz
 • En yeni PlayStation 5 ve PS4 haberleri, oyunları, ipuçları, teknik sorunlar ve çözümleri bu sitede bulabilirsiniz
PSxTR

Demon's Souls, PlayStation 5 için hazırlanıyor

Recommended Posts

Kelimenin tam anlamıyla tüm Souls benzeri alt türünü başlatan oyunun çok kanlı bir versiyonunu Bluepoint Games, daha önce PlayStation 3'te üst sıralarda var olan neslinin en önemli oyunlarından birini canlandıran Demon Souls ile görsel bir masterclass sunmaya hazırlanıyor. Zaman kaybetmeye gerek yok. Güneş batıyor!

ps5-exclusives-demon-souls.jpeg

Muhtemelen 2021 ortalarında çıkacak bu oyun, yine efsanelerden olacak gibi görünüyor

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Benzer konular

  • Son yazan: PSxTR
   Daha fiyatı belli olmamışken kendinden çok bahsettiren PlayStation 5'in yeni bir görüntüsü sızdı. Özel "SpiderMan sürümlü PlayStation 5" versiyonu:

  • Son yazan: PSxTR
   Yeni bir PlayStation olur da yeni bir Gran Turismo olmaz mı?

   Muhtemelen 2022'ye anca yetişebilecek olan Gran Turismo 7'yi yeni Dual Sense oyun kontrolcünüzle, 3 boyutlu sesle oynarken adeta aracın içinde hissedeceksiniz kendinizi.
  • Son yazan: PSxTR
   Godfall'da Aperion harabelerin uçurumunda. Valoryan şövalyelerin sonuncususunuz.

   Oyuncular beş silah sınıfında ustalaşabilir, oyun yoluyla çeşitli Valorplates'in kilidini açabilir, seviye atlayabilir ve yeni beceriler öğrenebilecek ve üç oyunculu PvE çevrimiçi kooperatif oyunu ile yalnız veya arkadaşlarıyla savaşmayı seçebilecekler.
  • Son yazan: PSxTR
   Jett: The Far Shore, sizi yıldızlararası bir yolculuğa çıkarmaya davet eden yeni bir sinema aksiyon macerası. Bir müzik okyanusu ve 3D ses üzerinde kaybolurken 'unutulmaya uğramış' insanlar için bir gelecek yapın.

   Mei'in yıldızlararası bir yolculuğa çıkmasıyla başlar. Bin yıl sonra ilk keşif birimi ortaya çıkmadan, Mei aralarında idi. Birlikte, yok olma eşiğinde bir insan için muhtemel bir sığınak aramak için, bir yıldız denizinin uzak kıyısında efsanevi bir okyanus gezegenine yerleştirilecekler.
   Yüksek hızla, alçaktan uçan uçağına binip tepeye çıkmakla görevli olan 'Jett' izci Mei'in rahat uzay botlarına adım atacaksınız.

   Mei ve Jett yardımcı pilotu Isao, ilk konuşlandırılan uzay programı gözetmeni Jao tarafından seçildi. Ait oldukları keşif birimi ile birlikte, kozmik bir gizemin kalbinde yer alan 'ilahi dalga' olarak bilinen yıldızlararası bir iletimin görünür kaynağını araştırmak için uzak kıyıya ışık tutmakla görevlendirilirler.
   Jett’in hareketini ve araç setini tanımanız ve çevrenizi anlamaya çalışmanız gerekir. Bozulmamış sahilleri ve diğer dünyaya ait ormanları olan bir takımadada yer alıyor, sorun yaşamanız ve Sizi takip edenlerin üstesinden gelmeniz için etrafta dolaşmanız için oldukça iyi büyüklükte bir açık dünya sunuyor. Ara sıra devasa yaratıklara, oldukça görkemli koloslara dikkat edin.
×
×
 • Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.