Jump to content
PlayStation Forumları
Son haberler
  • PlayStation oyun haberleri forumuna hoşgeldiniz
  • En yeni PlayStation 5 ve PS4 haberleri, oyunları, ipuçları, teknik sorunlar ve çözümleri bu sitede bulabilirsiniz
PSxTR

PS5 için çıkacak Spider-Man: Miles Morales'ten yeni bilgiler geldi

Recommended Posts

Insomniac Games'te Miles Morales karakterini uzun zamandır seviyoruz. Yıllar önce, Bryan Intihar'ın (Marvel'in Örümcek Adamı Yaratıcı Yönetmeni) Miles Morales'in Peter Parker ile aynı evrenin bir parçası olmasını önerdiğimizde başladı. E3 2017 demomuzun sonunda onu PlayStation Briefing'in sona erdiğini düşündüklerinde şaşırtıcı bir şekilde tanıttık.

Spider Man Miles Morales

Marvel’in Spider-Man evrenine devam ettikçe, Miles’ın Spider-Man olarak başlangıç hikayesinin kendi oyununa ihtiyacı olan bir şey olduğunu biliyorduk. Miles’ın çok kültürlü arka planı daha modern, farklı bir dünyayı yansıtıyor ve oyunculara yeni set parçaları, taze kötüler ve Marvel’in New York City'sindeki benzersiz görevlerle yeni bir hikaye vermek istedik. Bu, Marvel’in Spider-Man evrenindeki bir sonraki macerayı kaçıracaktı.

Sahneyi biraz daha oyun için ayarlayalım. Şimdi ilk oyunun olaylarından yaklaşık bir yıl sonra kış zamanı. Marvel’in New York karla kaplı ve Noel tatilinden hemen önce, bir enerji şirketi ile yüksek teknolojili bir suç ordusu arasındaki savaş patlak verdi. Miles’ın Harlem'deki yeni evi savaşın kalbidir.

Birçoğunuzun bu oyunun ne kadar büyük olduğunu bilmek istediğinizi biliyoruz. Insomniac ekibimiz size harika bir Miles Morales macerası sunmak için inanılmaz bir şekilde çalışıyor çünkü Marvel’in Spider-Man geliştirmesini tamamladık. Genel kapsam açısından Uncharted: The Lost Legacy gibi bir oyuna benzeyen Miles ile tam bir hikaye arkı yaşayacaksınız. Marvel’in Spider-Man: Miles Morales, Marvel’in Spider-Man evrenini genişletmek için önemli, içten, duygusal ve temel bir deneyimdir. Ve umarım sizin için de olur.

Ayrıca bu tatilin PlayStation 5'in gücünü göstermesi için de heyecanlıyız. Marvel’in Spider-Man: Miles Morales neredeyse anında yükleme, ışın izleme, 3D ses ve DualSense denetleyicisini gösterecek. Karakterlerimizi 4D taramalarla geliştirdik ve daha gerçekçi görünen karakterler ve çok daha doğal hareket eden spline bazlı saçlar için geliştirilmiş cilt gölgeleme bile kullandık. Şehrin varlıklarının birçoğu da yeni konsoldan yararlanacak şekilde güncellendi. Miles’ın hikayesini yaşadıkça, PS5 sayesinde her şeyi yeni bir şekilde görecek, duyacak ve hissedeceksiniz.

Böyle inanılmaz bir ekiple birlikte çalışan Marvel’in Spider-Man: Miles Morales'inde yaratıcı yönetmen olmak inanılmazdı. Marvel’in Spider-Man’ının sonuna yakın Insomniac’a katıldım ve Miles Morales'in her yerinde yeni bir hikaye ve deneyim yaratmak için ekibimiz ve Marvel ile işbirliği yapabilmek bir kariyer konusu oldu. Marvel’in Spider-Man evreni için büyük şeyler hayal etmeye devam ettiği için ilk oyunu yöneten Bryan Intihar ile çalışmak da harikaydı.

Oh ve son bir şey: Birçoğunuz Peter Parker'ın iyi olup olmadığını merak ettiniz. Endişelenmeyin, hala Peter’ın hikayesini anlatacak çok şeyimiz var. Ancak bu oyun, Spider-Man evrenimizin kritik bir parçası olan Miles'la ilgili ve ne olduğunu kaçırmak istemeyeceksiniz.

Geçen hafta oyunumuza inanılmaz tepki ve sosyal medyadaki tüm nazik sözler için çok teşekkür ederim. Önümüzdeki aylarda hepimizin üzerinde çalıştığımız oyunun daha fazlasını ortaya çıkarmak için sizinle daha fazla zaman geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.

Brian Horton
Creative Director, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales | Insomniac Games

 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Önemli bilgi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Gizlilik poliçesini inceleyebilirsiniz.